Euro-trend

Euro-Trend je uskupení společností zabývajících se daňovými, účetními a jinými ekonomickými procesy. Tým našich pracovníků zahrnuje odborníky z různých oblastí s mnohaletými zkušenostmi, kteří jsou připraveni vyřešit složité účetní, daňové a jiné právní problémy, nejen v národním, ale i celosvětovém měřítku.

Detail

Press

OECD vydala další pokyny pro CbC Reporting

Nové pokyny obsahují otázky a odpovědi týkající se zacházení s obdrženými dividendami a počtem zaměstnanců, které mají být vykázány v případech, kdy MNE používá při sestavování konsolidované účetní závěrky, která platí prospektivně, poměrnou konsolidaci. Aktualizované pokyny rovněž objasňují, že zkrácené částky by neměly být použity při vyplňování tabulky 1 CbC reportingu a obsahují tabulku shrnující…

Detail »

Hledáme nové zaměstnance

Hledáme zaměstnance na níže uvedené pozice:   Administrativní pracovník / pracovnice – plný i zkrácený úvazek – Praha   Náplň práce: Příprava podkladů pro zpracování účetnictví, vystavování faktur, bankovní operace a související práce Požadujeme: VŠ, SŠ, základní znalost anglického jazyka, Excelu a úč. softwaru Pohoda. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, občerstvení na pracovišti, příspěvek na…

Detail »

CFE Forum 2018

Jiří Nekovář se zúčastnil CFE Forum 2018, které se konalo 19. dubna 2018 v Bruselu. Hlavním tématem byla problematiky digitální ekonomiky a otázka jejího zdanění.

Detail »

Reference

Snažíme se, aby celá skupina Euro-Trend byla na trhu známa prvotřídní kvalitou všech námi poskytovaných služeb, seriózností a nezávislým přístupem. Seznamte se s našimi klienty.