Euro-trend

Euro-Trend je uskupení společností zabývajících se daňovými, účetními a jinými ekonomickými procesy. Tým našich pracovníků zahrnuje odborníky z různých oblastí s mnohaletými zkušenostmi, kteří jsou připraveni vyřešit složité účetní, daňové a jiné právní problémy, nejen v národním, ale i celosvětovém měřítku.

Detail

Press

Hledáme nové zaměstnance

Hledáme zaměstnance na níže uvedené pozice:   Administrativní pracovník / pracovnice – plný i zkrácený úvazek – Praha   Náplň práce: Příprava podkladů pro zpracování účetnictví, vystavování faktur, bankovní operace a související práce Požadujeme: VŠ, SŠ, základní znalost anglického jazyka, Excelu a úč. softwaru Pohoda. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, občerstvení na pracovišti, příspěvek na…

Detail »

CFE Forum 2018

Jiří Nekovář se zúčastnil CFE Forum 2018, které se konalo 19. dubna 2018 v Bruselu. Hlavním tématem byla problematiky digitální ekonomiky a otázka jejího zdanění.

Detail »

Dodatečné pokyny OECD pro přidělování zisků stálé provozovně

Dne 22.3.2018 vydala OECD dodatečné pokyny pro přidělování zisků stálé provozovně Additional Guidance on the Attribution of Profits to Permanent Establishments.  Tyto pokyny vyplývají z opatření BEPS č. 7 k článku 5 Modelové smlouvy OECD o zamezení dvojímu zdanění příjmů a majetku. Tyto pokyny stanoví obecné zásady pro přidělování zisku stálým provozovnám podle čl. 5…

Detail »

Reference

Snažíme se, aby celá skupina Euro-Trend byla na trhu známa prvotřídní kvalitou všech námi poskytovaných služeb, seriózností a nezávislým přístupem. Seznamte se s našimi klienty.